Oferta dla szkół

Obsługujemy grupy młodzieży szkolnej, dzieci, kolonie letnie, zimowiska, zielone szkoły. Naszych „szkolnych” gości traktujemy równie dobrze jak klienta indywidualnego co przejawia się w jakości pokoi i wyżywienia. Posiadamy wszelkie dokumenty (karta kwalifikacyjna etc.) niezbędne przy organizowaniu kolonii w czasie wakacji.  Współpracujemy z najlepszymi przewodnikami, pomagamy w planowaniu i organizacji wycieczek.

CENY JUŻ OD 70 pln za osobę z wyżywieniem (na cenę mają wpływ ilość i wiek uczestników, ilość posiłków oraz termin pobytu). Jeden opiekun na dziesięcioro uczestników oraz kierowca otrzymują pobyt z wyżywieniem bezpłatnie. Dokładne warunki oraz cenę pobytu ustalamy indywidualnie po otrzymaniu zapytania.

  • Pensjonat Jural znajduje się 30 metrów od wyciągu krzesełkowego na Szrenicę, tuż przy wejściu na najciekawsze szlaki Karkonoszy
  • Do dyspozycji naszych Gości są pokoje 1, 2, 3 ,4, 5 osobowe
  • W każdym pokoju łazienka, TV, większa część pokoi posiada balkon z widokiem na Karkonosze, w pozostałych pokojach widok z okien na Izery
  • Wyżywienie HB – śniadanie w formie bufetu szwedzkiego i obiadokolacja lub forma klasyczna na życzenie, suchy prowiant na życzenie
  • Sala do zabaw z piłkarzykami
  • Przy budynku znajduje się grodzony, zamykany na noc parking mogący przyjąć 2 autokary
  • Internet Wi-fi na terenie obiektu
  • Obiekt monitorowany
  • Nasz budynek to tzw. „bliźniak” – sąsiadujemy z budynkami Willi Alfa i Willi Kacprowy, z którymi możemy przyjąć większą grupę.

Nasz budynek to tzw. „bliźniak” – sąsiadujemy z budynkiem Willi Alfa i Willi Kacprowy, z których miejscami możemy przyjąć większą grupę.

jural+alfa

Specjalnie dla odwiedzających nas szkół przygotowaliśmy warsztaty o zdrowym odrzywianiu pt. WIEM, ŻE ZDROWO JEM. Nasza Pani dietetyk przeprowadzi godzinny wykład na temat min. tego co znajduje się w słodyczach, czipsach i kolorowych napojach i czym je najlepiej zastąpić, opowie też dlaczego warto jeść dużo ryb, warzyw i owoców. Po wykładzie dzieciaki wezmą udział we wspólnym pieczeniu chleba lub procesie robienia czipsów z …owoców ! Zajęcia dostosowane są do różnych grup wiekowych i został przygotowane przy współpracy z portalem zdrowego żywieniawww.szkolanawidelcu.pl

 Warunki realizacji zamówienia

Formą przyjęcia zamówienia jest droga telefoniczna lub korespondencja e-mailowa.

Forma platności:

zadatek przelany na nasze konto stanowi potwierdzenie rezerwacji (fakturę VAT na zadatek wystawiamy w miesiącu wpłaty zadatku), pozostałą część rozliczamy w dniu przyjazdu grupy (faktura VAT za pozostalą część).

Kwestie nie ustalone przed pobytem takie jak np. wynajem sali, dyskoteka czy grill powinny być zglaszane z min. jednodniowym wyprzedzeniem.
Zamawiający pobyt oświadcza, że zapoznal się z regulaminem Gościńca Jural i obliguje siebie oraz uczestników do jego przestrzegania.

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Zawarte tu linki pomagają organizatorom grupy w organizowaniu wycieczek itp.

Oficjalna strona miasta Szklarska Poręba – szklarskaporeba.pl

Wszystko o wyciągach krzeselkowych na Szrenicę – sudetylift.com.pl

Karkonoski Park Narodowy (oplaty, szlaki itp) kpnmab.pl

Rozklad jazdy PKS pks.jgora.pl

 

 

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress