Regulamin

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z  REGULAMINEM Gościńca Jural (ośrodka)

 1. Pobyt rozpoczyna się o godzinie 14.00 a kończy o 11.00 w dniu wyjazdu. Doba hotelowa dotyczy także parkingu.
 2. Dla dobra wszystkich gości między 22.00 a 7.00 prosimy nie hałasować (cisza nocna)
 3. Hałasować można w czasie imprezy okolicznościowej organizowanej przez  Gościniec Jural.
 4. Potwierdzeniem rezerwacji jest zadatek w wysokości od 30% do 100 % od pełnej kwoty (wysokość wpłaty za zamówiony pobyt ustalamy indywidualnie)
 5. Dopłatę za zamówiony pobyt prosimy uiszczać w dniu Państwa przyjazdu na zamówiony pobyt,
 6. Zadatek to gwarancja dla obydwu stron. Przepadnie, jeśli zrezygnują Państwo z zamówionego pobytu.  W sytuacjach wyjątkowych wpłatę za zamówiony pobyt  możemy przełożyć na poczet kolejnego pobytu, szczegóły prosimy ustalać bezpośrednio z nami.
 7. Opłata za zamówiony pobyt nie podlega zwrotom.
 8. Osoba, którą spotkał nieszczęśliwy wypadek uniemożliwiający kontynuowanie pobytu może przerwać pobyt i otrzymać pieniądze za niewykorzystany pobyt. W takim przypadku zwrot pieniędzy dotyczy tylko osoby poszkodowanej.
 9. Właściciel ośrodka nie ponosi odpowiedzialności za szkody na mieniu lub zdrowiu gości poniesione w obrębie i na terenie ośrodka, a także te  spowodowane niewłaściwym użytkowaniem przedmiotów będących wyposażeniem ośrodka.
 10. Za zaginięcie kompletu kluczy wraz z  brelokiem pobieramy od Gości opłatę w kwocie 200 pln.
 11. Na terenie obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia (palić można na balkonach pamiętając przy tym o przymknięciu drzwi balkonowych tak by dym nie leciał do pokoju, prosimy mieć na uwadze obecność pozostałych gości.
 12. Obiekt jest monitorowany
 13. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną za brak, uszkodzenie lub zniszczenie przedmiotów, wyposażenia i urządzeń technicznych ośrodka , powstałe w czasie jego pobytu z jego winy, winy współuczestników pobytu,  lub z winy odwiedzających go osób.
 14. Prosimy nie przywozić ze sobą czajników, podgrzewaczy, grzałek itp. Na terenie ośrodka są 4 ogólnodostępne czajniki oraz aneks kuchenny.
 15. Prosimy nie chodzić w butach narciarskich po obiekcie.
 16. Narty i buty narciarskie prosimy zostawiać w wytyczonych do tego celu miejscach
 17. Za zaginięcie Państwa sprzętu narciarskiego, które (odpukać) zdarzy się na terenie tego obiektu nie ponosimy odpowiedzialności.
 18. Auto prosimy parkować we wskazanym przez obsługę obiektu miejscu. Prosimy mieć na uwadze obecność innych gości i parkować tak, by każdemu było wygodnie.
 19. Parking i ośrodek są monitorowane, parking nie jest strzeżony
 20. Rezerwacje pobytu prosimy potwierdzać telefonicznie.
 21. Jeśli rezerwowali Państwo pobyt ale muszą zrezygnować  – prosimy jak najszybciej nas o tym powiadomić.
 22. W okolicznościach wymagających potwierdzenia wieku  dziecka  zastrzegamy sobie prawo do wglądu w dowolny dokument potwierdzający wiek dziecka.
 23. Recepcja jest czynna od 9.00 do 17.00 ale nie w każdym dniu.
 24. Na terenie ośrodka oraz posesji obowiązuje zakaz używania fajerwerków i petard.
 25. Organizator imprez odbywających się na terenie obiektu zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian w strukturę imprez oraz nie ponosi odpowiedzialności za zmiany wynikające z działań osób zaangażowanych w imprezę, ale nie będących pracownikami Gościńca Jural.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress