Pobyt integracyjny

 

 

 

 

 

 

W swojej wieloletniej działalności oferujemy Państwu współpracę przy organizowaniu pobytów integracyjnych oraz wycieczek szkolnych. 

 

Wyróżniają nas :

Wieloletnie doświadczenie, świetna lokalizacja ośrodka, wysoki standard, bardzo smaczne wyżywienie HB, przytulne pokoje urządzone w skandynawskim stylu z przepięknym widokiem na góry, odpowiednia liczba miejsc w pokojach 1,2,3,4 lub 5 osobowych.

Dla naszych “grupowych gości” organizujemy imprezy integracyjne z bogatym menu i muzyką, przy ognisku, grillu lub w sali bankietowej.  Współpracujemy z najlepszymi przewodnikami, pomagamy w planowaniu i organizacji wycieczek regionalnych. 

 

CENY JUŻ OD 85 pln za osobę z wyżywieniem HB

(na ostateczną cenę wpływa ilość uczestników, długość terminu, forma wyżywienia, pobyty gratisowe ustalamy indywidualnie)

 • Pensjonat Jural znajduje się 30 metrów od wyciągu krzesełkowego na Szrenicę, tuż przy wejściu na najciekawsze szlaki Karkonoszy
 • Do dyspozycji naszych Gości są pokoje 1, 2, 3, 4 lub 5 osobowe z opcją dostawki
 • W każdym pokoju łazienka, TV, większa część pokoi posiada balkon z widokiem na Karkonosze, w pozostałych pokojach widok z okien na Izery
 • Wyżywienie HB – śniadanie w formie bufetu szwedzkiego i obiadokolacja, suchy prowiant na życzenie
 • Saunę suchą, salę rekreacyjną z placem zabaw i strefą rodzica
 • aneks kuchenny,
 • salę rekreacyjną z piłkarzykami, bilardem, TV 
 • Przy budynku znajduje się parking mogący przyjąć 2 autokary
 • Internet Wi-fi na terenie obiektu
 • Obiekt monitorowany
 • sąsiadujemy z budynkami, z którymi możemy przyjąć większą grupę.
 • Organizujemy imprezy integracyjne w formie grilla z bogatym menu, czeskim piwem lub w formie bankietu. Szczegóły imprezy ustalamy wg oczekiwań i budżetu zamawiającego. 

Warunki realizacji zamówienia

Zapytania dotyczące dostępności terminu dla grupy przyjmujemy drogą telefoniczną lub elektroniczną na adres  e-mail juralpl@gmail.com lub poprzez formularz rezerwacyjny znajdujący się na głównej stronie.

Zamówienia oraz ustalanie szczegółów pobytu przyjmujemy na adres  e-mail juralpl@gmail.com lub poprzez formularz rezerwacyjny znajdujący się na głównej stronie.

Potwierdzeniem rezerwacji będzie zadatek przelany na konto ośrodka (fakturę VAT na zadatek wystawiamy w miesiącu wpłaty zadatku), pozostałą część rozliczamy w dniu przyjazdu grupy (faktura VAT za pozostałą część). Wysokość zadatku ustalamy indywidualnie.

Kwestie nie ustalone przed pobytem takie jak np. wynajem sali, impreza integracyjna czy grill prosimy zgłaszać z możliwie dużym wyprzedzeniem.
Zamawiający pobyt oświadcza, że zapoznał się z regulaminem Gościńca Jural i obliguje siebie oraz uczestników do jego przestrzegania.

ZAPRASZAMY 🙂

INFORMACJE PRAKTYCZNE

 

Zawarte tu linki pomagają organizatorom grupy w organizowaniu wycieczek itp.

Oficjalna strona miasta Szklarska Poręba – szklarskaporeba.pl

Wszystko o wyciągach krzeselkowych na Szrenicę – sudetylift.com.pl

Karkonoski Park Narodowy (oplaty, szlaki itp) kpnmab.pl

Rozklad jazdy PKS pks.jgora.pl

Kościoly, msze – godziny – e-szklarska.com

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress