Pobyt integracyjny

 

 

 

 

 

 

W swojej wieloletniej działalności oferujemy Państwu współpracę przy organizowaniu pobytów integracyjnych oraz wycieczek szkolnych. 

Wyróżniają nas :

 

Wieloletnie doświadczenie, świetna lokalizacja ośrodka, wysoki standard, bardzo smaczne wyżywienie HB, przytulne pokoje z przepięknym widokiem na góry, odpowiednia liczba miejsc w pokojach 1,2,3,4 osobowych oraz rozsądne ceny.

Dla naszych”grupowych gości” organizujemy imprezy integracyjne z bogatym menu i muzyką, przy ognisku, grillu lub w sali bankietowej.  Współpracujemy z najlepszymi przewodnikami, pomagamy w planowaniu i organizacji wycieczek regionalnych. 

 

CENY JUŻ OD 85 pln za osobę dorosłą z wyżywieniem

(na ostateczną cenę wpływa ilość uczestników, długość terminu, forma wyżywienia, pobyty gratisowe ustalamy indywidualnie)

 • Pensjonat Jural znajduje się 30 metrów od wyciągu krzesełkowego na Szrenicę, tuż przy wejściu na najciekawsze szlaki Karkonoszy
 • Do dyspozycji naszych Gości są pokoje 1, 2, 3 i 4 osobowe z opcją dostawki
 • W każdym pokoju łazienka, TV, większa część pokoi posiada balkon z widokiem na Karkonosze, w pozostałych pokojach widok z okien na Izery
 • Wyżywienie HB – śniadanie w formie bufetu szwedzkiego i obiadokolacja lub forma klasyczna na życzenie, suchy prowiant na życzenie
 • Saunę suchą, salę rekreacyjną z placem zabaw i strefą rodziców, wraz z aneksem kuchennym.
 • Salę z piłkarzykami, TV 
 • Przy budynku znajduje się grodzony, zamykany na noc parking mogący przyjąć 2 autokary
 • Internet Wi-fi na terenie obiektu
 • Obiekt monitorowany
 • sąsiadujemy z budynkami, z którymi możemy przyjąć większą grupę.
 • Organizujemy imprezy integracyjne w formie grilla z bogatym menu, czeskim piwem lub w formie bankietu. Szczegóły imprezy ustalamy wg oczekiwań i budżetu zamawiającego. 

 

Warunki realizacji zamówienia

 

Zapytania dotyczące dostępości terminu dla grupy przyjmujemy drogą telefoniczną lub elektroniczną. 

Zamówienia oraz ustalanie detali pobytu przyjmujemy na adres  e-mail juralpl@gmail.com

Zadatek przelany na konto ośrodka stanowi jednocześnie potwierdzenie rezerwacji (fakturę VAT na zadatek wystawiamy w miesiącu wpłaty zadatku), pozostałą część rozliczamy w dniu przyjazdu grupy (faktura VAT za pozostałą część).

Kwestie nie ustalone przed pobytem takie jak np. wynajem sali, impreza integracyjna czy grill powinny być zgłaszane z mozliwie dużym wyprzedzeniem.
Zamawiający pobyt oświadcza, że zapoznaą się z regulaminem Gościńca Jural i obliguje siebie oraz uczestników do jego przestrzegania.

INFORMACJE PRAKTYCZNE

 

Zawarte tu linki pomagają organizatorom grupy w organizowaniu wycieczek itp.

Oficjalna strona miasta Szklarska Poręba – szklarskaporeba.pl

Wszystko o wyciągach krzeselkowych na Szrenicę – sudetylift.com.pl

Karkonoski Park Narodowy (oplaty, szlaki itp) kpnmab.pl

Rozklad jazdy PKS pks.jgora.pl

Kościoly, msze – godziny – e-szklarska.com

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress