Regulamin

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z  REGULAMINEM Gościńca Jural (ośrodka)

 1. Pobyt rozpoczyna się o godzinie 14.00 a kończy o 11.00 w dniu wyjazdu. Doba hotelowa dotyczy także parkingu.
 2. Dla dobra wszystkich gości między 22.00 a 7.00 prosimy nie hałasować (cisza nocna)
 3. Recepcja jest czynna od 8.00 do 17.00 
 4. Rezerwacji pobytu gość może dokonać drogą e-mail lub telefoniczną.
 5. W przypadku dużego zainteresowania tym samym pokojem i terminem o rezerwacji decyduje kolejność złożenia i potwierdzenia rezerwacji.
 6. Potwierdzeniem rezerwacji jest zadatek w wysokości od 30% do 100 % od pełnej kwoty (wysokość wpłaty za zamówiony pobyt ustalamy indywidualnie)
 7. Dopłatę za zamówiony pobyt pobieramy w dniu  przyjazdu gościa.
 8. Zadatek to gwarancja dla obydwu stron. Przepadnie w przypadku rezygnacji z zamówionego pobytu. 
 9. W przypadku nie pojawienia się gościa do godziny 23:59 pierwszego dnia pobytu wpłacony zadatek ulega przepadkowi a dnia następnego  pokój trafi do ponownej sprzedaży.  Wyjątek stanowi sytuacja, w której gość poinformouje odpowiednio wcześniej recepcję ośrodka drogą telefoniczną lub e-mailową o możliwości późniejszego przyjazdu. Wyjątkiem jest też rezerwacjia opłacona w całości przed przyjazdem.
 10. Opłata za zamówiony pobyt nie podlega zwrotom.
 11. Właściciel ośrodka nie ponosi odpowiedzialności za szkody na mieniu lub zdrowiu gości poniesione w obrębie i na terenie ośrodka, a także te  spowodowane niewłaściwym użytkowaniem przedmiotów będących wyposażeniem ośrodka.
 12. Za zaginięcie kompletu kluczy wraz z  brelokiem pobieramy od Gości opłatę w kwocie 200 pln.
 13. Na terenie obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów.
 14. Sprzątanie pokoi odbywa się na życzenie klienta sygnalizowane poprzez wywieszenie na drzwiach zawieszki będącej na wyposażeniu pokoju
 15. Obiekt jest monitorowany
 16. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną za brak, uszkodzenie lub zniszczenie przedmiotów, wyposażenia i urządzeń technicznych ośrodka , powstałe w czasie jego pobytu z jego winy, winy współuczestników pobytu,  lub z winy odwiedzających go osób.
 17. Prosimy nie przywozić ze sobą czajników, podgrzewaczy, grzałek itp. Na terenie ośrodka są ogólnodostępne czajniki oraz aneks kuchenny.
 18. Prosimy nie chodzić w butach narciarskich po obiekcie.
 19. Narty i buty narciarskie prosimy zostawiać w wytyczonych do tego celu miejscach
 20. Za zaginięcie Państwa sprzętu narciarskiego, które (odpukać) zdarzy się na terenie tego obiektu nie ponosimy odpowiedzialności.
 21. Auto prosimy parkować we wskazanym przez obsługę obiektu miejscu. Prosimy mieć na uwadze obecność innych gości i parkować tak, by każdemu było wygodnie.
 22. Parking i ośrodek są monitorowane, parking nie jest strzeżony
 23. Jeśli rezerwowali Państwo pobyt ale muszą zrezygnować  – prosimy jak najszybciej nas o tym powiadomić.
 24. W okolicznościach wymagających potwierdzenia wieku  dziecka  zastrzegamy sobie prawo do wglądu w dowolny dokument potwierdzający wiek dziecka.
 25. Dodatkowe korzyści takie jak zniżki na wypożyczalnię sprzętu narciarskiego, aquapark Termy Cieplickie, szkółkę narciarską, wycieczki z biurami turystycznymi, darmowe wycieczki z przewodnikiem sudeckim, przysługują osobom, które zarezerwowały pobyt bezpośrednio w ośrodku w ramach pobytu indywidualnego lub pakietowego. 
 26. Na terenie ośrodka oraz posesji obowiązuje zakaz używania fajerwerków i petard.
 27. Zwierzęta są akceptowane, ale w określonych pokojach, dlatego przed dokonaniem rezerwacji prosimy o sprawdzenie możliwości przyjazdu z psem lub kotem. Nie są akceptowane zwierzęta hałaśliwe, drapiące w drzwi, niszczące wyposażenie ośrodka. Za pobyt czworonogów pobieramy dodatkową opłatę.
 28. Organizator imprez odbywających się na terenie obiektu zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian w strukturę imprez oraz nie ponosi odpowiedzialności za zmiany wynikające z działań osób zaangażowanych w imprezę, ale nie będących pracownikami Gościńca Jural.

 

Polityka Prywatności

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

Administrator danych osobowych :

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest “Usługi hotelarsko-gastronomiczne Gościniec Jural Piotr Rączka”, ul. Turystyczna 28, 58-580 Szklarska Poręba

Przetwarzanie danych osobowych

Dane osobowe przetwarzane są w celu przygotowania oferty na pobyt w ośrodku oraz jego potencjalną realizację, a także w celach marketingowych i promocyjnych Administratora Danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej odmowa ich podania w ramach składanego zamówienia uniemożliwi przygotowanie oferty i jej realizację. 

Przetwarzamy imię, nazwisko – forma elektroniczna i pisemna, adres – forma elektroniczna i pisemna, numer telefonu – forma elektroniczna i pisemna, nr PESEL lub nr dowodu osobistego – forma pisemna , adres e-mail – forma elektroniczna i pisemna, wizerunek utrwalony na monitoringu – forma elektroniczna.

Numery dowodu i nr PESEL są nam potrzebne na wypadek ewentualnych roszczeń Gościńca Jural w przypadku aktów wandalizmu, dewastacji mienia itp. Dane te usuwane są na bieżąco, bez zbędnej zwłoki. 

Przysługujące prawa

Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania w każdym czasie.

Okres przetwarzania danych :

Twoje dane będą przetwarzane przez okres:

 1. Okres 5 lat liczonych od dnia pierwszego stycznia po dacie złożenia zamówienia (zgodnie z art. 74 ust. 1 i 2 ustawy o rachunkowości)
 2. Okres 5 lat liczonych od dnia pierwszego stycznia następującego po dacie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych i promocyjnych Administratora Danych.
 3. Dane uzyskane w formie pisemnej na karcie meldunkowej są niszczone do miesiąca licząc od końca pobytu gościa.

Czy przysługuje mi prawo wzniesienia skargi do GIODO?

Każdej osobie przysługuje prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna, że przetwarzanie jej danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Klauzule zgód:

(zgoda marketingowa)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

(zgoda na przesłanie oferty drogą elektroniczną)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od administratora danych osobowych informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(kontakt marketingowy przy wykorzystaniu narzędzi komunikacji elektronicznej)

Wyrażam zgodę na kontakt ze strony administratora danych osobowych, z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 par. 1. Prawa telekomunikacyjnego

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress